Menu

on i ja, czyli małżeński dialog

skutki skażenia ślubnego

.

10.04.2010

ml76

.

Po emisji "Katynia" w rosyjskiej telewizji, ktoś w ptelewizyjnych komentarzach tego wydarzenia powiedział, że "na tym się nie skończy". Nie mając zapewne pojęcia, że po tych słowach będzie miało miejsce dzisiejsze wydarzenie. Symbolika jest okrutna. Takie rzeczy nie powinny się dziać.

Przykro być "świadkiem" takiego wydarzenia. Jedna z największych tragedii współczesnej Polski.

Jest mi bardzo przykro.

Ostatnio się tak czułam, gdy umierał JP II.

ileż dwuznacznej prawdy niesie w sobie zdanie "Obyś żył w ciekawych czasach".

Dziś nie przejdą u mnie żarty i kpiny.W tym temacie nie przejdą u mnie nigdy.

Pomilczę.

Poczekam.

Gratulacje

ml76

Kochani Czytacze,

Nadeszła pora, aby złożyć Wam serdeczne gratulacje. Gratuluję Wam, że doszliście do końca tego bloga. Razem ze mną. Jest to dla mnie ważny moment, ponieważ się go trochę bałam. Kocham tego bloga, a zdecydowałam, że go zamykam w imię innych rzeczy, które zajmują mi tyle czasu, że nie daję rady wszystkiego połączyć. W końcu kiepska ze mnie kucharka ;)

Dziękuję Wam za przezabawne komentarze, za głupie komentarze, szczególnie dziękuję za wiele maili, które były niesamowicie miłe. Najlepsze pytanie z maili "czy to rzeczywistość, czy fikcja literacka?" i wiele innych. Dziękuję Wam za sympatię dla tego miejsca i naszego małżeństwa ;)

NIech Wasze związki (ze świstkiem czy bez) będą bardziej (wszystko, ale na Wasz sposób) i niech też będą spełnieniem Waszych marzeń ;)

Wiele osób będę czasami nadal odwiedzała na ich blogach, ale będę najlepszym typem gościa: rzadkim ;)

Tym razem już na poważnie.

 

Pozdrawiam Was bardzo ciepło i dziękuję za Wasze towarzystwo

ml76

 

 

 

napisy końcowe

ml76

ON mi kiedyś kazał wrzucić to, gdy nadejdzie koniec tego bloga. Ze łzami w oczach prezentuję Wam:

 

"Wiem, że tam jesteście. Czuję was. Wiem, że się boicie. Boicie się nas. Boicie się zmian. Nie znam przyszłości. Nie powiem wam, jak to się skończy. Ale powiem wam, jak się zacznie. Odłożę słuchawkę i pokażę ludziom to, co przed nimi ukrywaliście. Świat bez was. Świat nie kontrolowany, bez granic i nakazów. Świat, w którym wszystko jest możliwe. Co się stanie potem, to już zależy od was.

W oryginale (ang.):

Neo: I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid. You're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'll hang up this phone. And then I'll show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice I leave to you."

no to pa.

© on i ja, czyli małżeński dialog
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci